Acca Kappa

Pariisi Vee AS

LEGENDAARNE ITAALIA LUKSUS.

ACCA KAPPA on legendaarne Itaalia kaubamärk aastast 1869, sünonüüm luksusele, elegantsile ja käsitööle ning toodete kõrgele kvaliteedile. Ajale vastupidavad tooted, mis muudavad igapäevase hügieeni puhtaks naudinguks.

  • ACCA KAPPA hellitab sind iga päev ning annab sinu vannitoale elegantse noodi.
  • ACCA KAPPA vastupandamatule filosoofiale on omased erilise hoolega valitud materjalid, pühendumine detailidele, sügavuti minek ning pikaaegne käsitöökogemus.
  • ACCA KAPPA kannab endas väärtusi, mis ulatuvad läbi kolme sajandi, väljendades ülimat pühendumust ning püüdlusi kõrgeima kvaliteedi poole.

Ettevõte asutati 1869 aastal noore Preisimaa kaupmehe Hermann Krull Sr. poolt, kes pärast lühiajalist Savonas ning Veneetsias viibimist leidis, et Treviso on parim koht ettevõtlusega alustamiseks ning hakkas seal töötlema Idamaadest imporditud väärismaterjale (pärlid ja harjased). Nii pandi alus tööstusaktiivsusele ajalooliselt põllumajanduspiirkonnana tuntud Itaalia provintsis, mis on tänaseks kasvanud kõrgeima ärikontsentratsiooniga piirkonnaks kogu maal.

Tänaseks on ACCA KAPPA ennast positsioneerinud turu kõrgeimas segmendis ning tema tooted on saanud sünonüümiks sõnadele usaldusväärne ning järjepidev, ning ta on hinnatud nii oma kasutatavate materjalide, kui ka esteetiliselt kõrge kvaliteedi poolest.