Talika

Pariisi Vee AS

Alates loomisest 1948 aastal on Talika laboratooriumid tegelenud originaalsete, tõhusate ja kergelt kasutatavate ilutoodete loomisega, mis on otseselt seotud tänapaeva naise ilumuredega.

Talika sai aguse Pariisi haigla silmakliinikus teise maailmasõja päevil, kui noor arst Danielle Roches töötas välja taimepõhise antibakteriaalse võide aitamaks paraneda inimestel, kes kannatasid tõsiste naha põletuste käes. Tulemused olid ootamatud ja tähelepanuväärsed – patsientide ripsmed kasvasid uuesti tagasi kui võluvael! Sellest suurepärasest avastusest sündiski LIPOCILS, ajatu bestseller, mis on ülemaailmselt muutnud miljoneid naisi lojaalseteks ja pühendunud TALIKA kasutajateks.

Rakendades oma väsimatud taimejõu uuringud tänapäeva naise iluvajaduste ja –nõuete vankri ette, võib TALIKA täna uhkustada rohkem, kui 20ne unikaalse tootega. Alexis d e Brosses, Talika innovator selgitab: “Töötades välja oma retsepte respekteerime täielikult fakti, et taimed annavad meile puhtaimaid ja efektiivseimaid toimeaineid mida loodusel pakkuda on. Me valime aktiivaineist ja koostisosist maksimumi ja töötame ainsa eesmärgi nimel, milleks on muuta naine veelgi kaunimaks. Meie uurimislaboratooriumeil on pidev mission töötada välja kõrgekvaliteedilisi originaalseid tooteid looduslikest algainetest. Talika on elufilosoofia, mis levitab sõnumit respektist looduse suhtes ja tema heldusest.”