Matis’i tooteuudised

Pariisi Vee AS
EauMicellaireEssentielle

MATIS RÉPONSE JEUNESSE ESSENTIAL MICELLAR WATER

Mitsellaarvesi, mis eemaldab nahalt igasuguse mustuse ja meigi ning lisaks kahjustava keskonna saaste.

Põhjalik puhastus aitab tugevdada naha enda loomulikku kaistevõimet. Kahjulikest ainetest põhjalikult puhastatud nahk saab korralikult hingata ning on terve ja särava väljanägemisega. Ideaalne puhastus valmistab naha ette järgnevate hooldustoodete paremaks omandamiseks.

Äärmiselt pehme puhastustoode sobib ideaalselt ka silmameigi eemaldamiseks. Tõhus puhastus hoiab ära saasteainete kinnitumise nahapinnale ja nende kahjuliku mõju.

Kasutamine: niisuta vatipadjake (hommikul ja/või õhtul) ning puhasta kogu nägu, silmad ja kaela piirkond. Korda vajadusel toimingut. Ei vaja loputamist.

MatiSCity

MatiSCity anti-pollution hydrating cream

Niisutav naha nooruslikkust säilitav saastevastane kreem, mis sobib kõikidele nahatüüpidele.

Takistab ja on vastukaaluks kõikidele saastest tulenevatele nahaprobleemidele (oksüdeerumisest põhjustatud stress, põletik, naha kuivus), samal ajal aeglustades naha vananemist.

Hooldus koos saastevastase „kaitsekilbiga“ : nahk on hooldatud ja kaitstud, niisutatud ja rahustatud nahk on pehme ja mõnus. Kerge ja õrn geelkreem annab kohese kaitse terveks päevaks.

Kasutamine: kanna väike kogus kreemi hommikul peale seerumi ja silmakreemi kasutamist üle kogu näo ja kaela suunaga näo keskosalt väljapoole.