Oleme kõikide Pariisi Vesi lehel müüdavate kaubamärkide ametlik maaletooja ja ainuesindaja Eestis!


Ostukorv

0,00
Polygel Synthetic Brush Restorer 120ml

Polygel Synthetic Brush Restorer 120ml

Tähelepanu! Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise hetkeks võib olla toode juba ära müüdud. Samuti võib esineda ebatäpsusi laoseisus. Ka tuleks arvestada, et kuigi meil võib kaupa olla, siis ei ole seda täpselt soovitud kogust.

Pintsli puhastusvedelik

PolyGel® on uudne “kõik-ühes” geelisüsteem. Ei vaja monomeere, kokkusegamist ega koguste mõõtmist. PolyGel® süsteem on lõhnavaba, lubades professionaalil mängida geeliga, kuni on saavutatud perfektne tulemus. PolyGel® i saab kasutada nii küünte tugevdamiseks kui ka küünte ehitamiseks. Tuubi pakendatuna on võimalik toodet võtta täpselt nii palju kui vaja ning lisaks kasutada see täielikult lõpuni.PolyGel®I TriPolymer Technology™*, on tõeline tehnoloogia läbimurre, see ei valgu laiali, ei kuumene lambi all ning selle innovatiivne kitine koostis on lihtsalt ja sujuvalt kasutatav, justkui eiraks gravitatsiooniseaduseid.
PolyGel®I koostis kombineerib akrüülpulbri tugevuse geelipõhjaga ja valgustundlike osakestega, võimaldades töödeldavuse ilma ebameeldiva lõhnata. Miks on PolyGel® veel innovatiivne? Tänu TriPolymer täidisele on toote tolm 30% raskem kui akrüülist või tavageelist tulenev tolm. Viilides seda, langevad jäägid hetkega töölauale ja praktiliselt puudub ebameeldiv lenduv tolm! PolyGel® I pealekandmiseks on vajalik Slip Solution Liquid, mis aitab pintslil geelil libiseda ning vormida perfektse kujuga küüned. Tulemuseks ühtlase tooniga, loomulikud, kauapüsivad ning absoluutselt veatud küüned!Eemaldatav viiliga!* TriPolymer Technology™*= oligomeerid geelist; polümeerid akrüülist; polümeerid küünelakist.

1 samm: Pigista PolyGel® tuubist täpselt paras kogus geeli, lõika toodet spetsiaalse PolyGel® kahepoolse geeli pealekandmiseks mõeldud abivahendi spaatli osaga. Rulli see küünele.
2 samm: Kasutades PolyGel®I pealekandmiseks mõeldud abivahendi pintslit ning väike kogus Slip Solution Liquid vedelikku, anna küünele kaunis kuju.
3 samm: Kuivata geeli 30 sekundit LED lambi all.LIITU UUDISKIRJAGA