Oleme kõikide Pariisi Vesi lehel müüdavate kaubamärkide ametlik maaletooja ja ainuesindaja Eestis!


Ostukorv

0,00
Nail Rescue Kit küüneparanduskomplekt

Nail Rescue Kit

Tähelepanu! Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise hetkeks võib olla toode juba ära müüdud. Samuti võib esineda ebatäpsusi laoseisus. Ka tuleks arvestada, et kuigi meil võib kaupa olla, siis ei ole seda täpselt soovitud kogust.

Parandab kiirelt ja lihtsalt mõranenud küüned ning kaitseb neid uuesti murdumise eest!
Komplekt sisaldab: küüneliimi; pulbrit ning poleeri.
Kasutamine : vaata kasutusjuhendit pakendist!

Kasutamine:
1. (vaata pakendis olevat joonist nr.1)
kanna liimi küüneplaadi katkisele osale. Ettevaatust! Jälgida, et liim ei satuks küünenahkadele.
2. (vaata pakendis olevat joonist nr.2)
Pane katkise küüneplaadiga näpp koheselt puudri sisse, veendudes, et küüneplaat on ühtlaselt puudriga kaetud. Nüüd eemalda üleliigne puuder raputades.
3. (vaata pakendis olevat joonist nr.3)
Poleeriga õrnalt lihvides, viili parandatud tasapind ühtlaseks.

Lisatugevuse andmiseks korda protseduuri (punkt 1.-3.).
Enne protseduuri kordamist veendu, et küüneplaat on kuiv ja üleliigne/lahtine puuder on küüneplaadilt eemaldatud, enne kui alustad uue liimikihi pealekandmist.

Eemaldamine: kasuta leotamiseks Genius Remover universaalset lakieemaldajat, kuni lahustumiseni või lase katkisel osal välja kasvada. Mitte murda või kraapida maha!

ETTEVAATUST: Hoida eemal kuumusest ning lastele kättesaamatus kohas!
Liimi hoiatus: Ettevaatust! Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga. Liim tahkub sekunditega. Ärritab nii nahka kui silmi. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ning pöörduda arsti poole. Nahaga kokkupuutel, leotada küünelakieemaldajas ning proovida õrnalt liim nahalt maha koorida. Allaneelamisel pöörduda koheselt arsti poole ning võtta kaasa tootepakend.
Pulbri hoiatus: Silma sattumisel, mitte hõõruda silmi. Loputada silmi veega 15 minuti jooksul. Ärrituse püsimisel, pöörduda arsti poole. Peale toote kasutamist, pesta hoolikalt käed.LIITU UUDISKIRJAGA