Oleme kõikide Pariisi Vesi lehel müüdavate kaubamärkide ametlik maaletooja ja ainuesindaja Eestis!


Ostukorv

0,00
Versace Dylan Turquoise pour femme edt naistele 50 ml

Versace Dylan Turquoise pour femme edt naistele 50

Tähelepanu! Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise hetkeks võib olla toode juba ära müüdud. Samuti võib esineda ebatäpsusi laoseisus. Ka tuleks arvestada, et kuigi meil võib kaupa olla, siis ei ole seda täpselt soovitud kogust.

"Põgeneda kaugele saarele, kus sinine taevas kohtub kristallselge veega...Kus meretuul hellitab nahka, äratab meeled ja taaselustab hinge. Lõhn, mis meenutab sooja päikest ja raugeid suvehetki. Tualettvesi DYLAN TURQUOISE on ülemlaul Versace naise sensuaalsusele." Donatella Versace

Erakordne tualettvesi DYLAN TURQUOISE sisaldab vaid kõrgema kvaliteediga looduslikke ja sünteetilisi
koostisaineid, mis pärinevad vaid jätkusuutlikest ning jälgitavatest tarneahelatest. Jälgitud on keskkondliku ning sotsiaalse jätkusuutlikkuse kõrgemaid standardeid, mis põhinevad biotehnoloogia viimastel saavutustel ja järgivad rohelise energia printsiipe. Üle 85% kasutatud toorainest on biolagunev.

Kirgas ja värelev tualettvesi DYLAN TURQUOISE järgib VERSACE DYLAN BLUE sarja traditsioone ning kuulub lille-puidu-muskuse lõhnaperekonda.

Parimatest parimad tsitruselised annavad sellele valgusküllasele aroomile iseloomulikult särtsaka, energiast pakatava, veidi hapuka alguse, millele annab lisalihvi roosa pipra marjane nüanss.

Lõhna süda pakatab loomingulisusest ning kingib meile tänu mahlakale guaavale troopilise atmosfääri, mis täieneb järk-järgult õhuliste jasmiini ja freesia nootidega.

Parfüümile vajaliku sensuaalsust toovad aga hoopiski trendikad puidused nüansid ning valge muskus, mis annab vajaliku püsivuse ja luksuslikkuse.


LÕHNAPEREKOND lill-puit-muskus
Parfüümilooja Sophie Labbé

TIPP

Kõrgeima kvaliteediga Primofiore sidrun
Mandariini essents
Roosa pipar

LÕHNA SÜDA

Guaava
Freesia
Jasmiini õielehed
Mustsõstar

PÕHI

Eksklusiivne biotehniline koostisosa Clearwood©(ambra sensuaalsuse ja puidu karakteersuse särav kombinatsioon, mis ei jäta neile aroomidele loomuomast kamforist ja maalähedast jälge)
Puidunoodid
Muskus

Imekaunid türkiissinised Kreeka mütoloogiast, eelkõige iidsest amforast inspireeritud pudel ja pakend on märgistatud kuldsete baroksete detailidega ning korgil troonib logona Medusa pea kujutis. DYLAN TURQUOISE sarja täiendab suurejooneline kehasari. Äramärkimist väärib lummav ja sensuaalne juusteparfüüm. Idüllilise ja eskapistliku reklaami staariks on võluv Hailey Bieber.LIITU UUDISKIRJAGA