Oleme kõikide Pariisi Vesi lehel müüdavate kaubamärkide ametlik maaletooja ja ainuesindaja Eestis!


Ostukorv

0,00
Relax Eyes 15ml

Relax Eyes 15ml Anti-Fatigue, dark circles

Tähelepanu! Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise hetkeks võib olla toode juba ära müüdud. Samuti võib esineda ebatäpsusi laoseisus. Ka tuleks arvestada, et kuigi meil võib kaupa olla, siis ei ole seda täpselt soovitud kogust.

Relax-Eyes Anti-Fatique treatment dark circles and bags 15ml - taaselustav geeljas kreem vähendab turseid ja tumedaid silmaaluseid, väsimuse märgid kaovad, silmaümbrus näib heledam ja kaunim. Tänu korrigeerivatele pigmentidele on silmaümbrus koheselt siledam ja ühtlasem. Külluslik peptiidide "kokteil" vähendab paistetust ja tumedaid silmaaluseid ning silub esimesi kortsukesi.

Matcha-tee taimne vesi lõõgastab ja mangovõi niisutab silmaümbrust. Geeljas tekstuur annab rahustava ja jahutava efekti. Kasutamine: kandke väike kogus sõrmeotstega kergelt patsutades silmade ümbrusele nii hommikul ja/või õhtul. Silmaarstide poolt tõestatud toime.

Kandke väike kogus sõrmeotstega kergelt patsutades silmade ümbrusele nii hommikul ja/või õhtul. Silmaarstide poolt tõestatud toime.LIITU UUDISKIRJAGA