Oleme kõikide Pariisi Vesi lehel müüdavate kaubamärkide ametlik maaletooja ja ainuesindaja Eestis!


Ostukorv

0,00
Global Eyes 15ml

Global Eyes 15ml

Tähelepanu! Laoseisud on informatiivsed ning muutuvad pidevalt. Tellimuse vormistamise hetkeks võib olla toode juba ära müüdud. Samuti võib esineda ebatäpsusi laoseisus. Ka tuleks arvestada, et kuigi meil võib kaupa olla, siis ei ole seda täpselt soovitud kogust.

Global-Eyes Repairing treatment, bags, dark circles, wrinkles 15ml

Rikkalik vananemisvastane kreem, mis parandab silmaümbruse naha kvaliteeti rakutasandil. AlguoLift pinguldab ja toniseerib. Pärsia siidipuu koorest saadud ekstrakt (Albizia julibrissin) aitab leevendada väsimuse märke. Vananemisvastane toimeaine täidab ka sügavamad kortsud ning stimuleerib kollageeni tootmist.
Kombinatsioon parimatest koostisosadest annab kohese ja kiire efekti. Kasutamine: kandke riisitera suurune kogus kreemi sõrmeotstega kergelt patsutades silmade ümbrusele nii hommikul ja/või õhtul. Soovitus: tursete tõhusamaks alandamiseks pane kreem eelnevalt külmkappi.

Kandke riisitera suurune kogus kreemi sõrmeotstega kergelt patsutades silmade ümbrusele nii hommikul ja/või õhtul. Soovitus: tursete tõhusamaks alandamiseks pane kreem eelnevalt külmkappi.LIITU UUDISKIRJAGA