Moschino TOY2 Bubble Gum ihupiim 200 ml naistele

ELAGU ROOSA! Sobilik ka veganitele!
Jeremy Scotti, Moschino loomingulise juhi, pulbitseva ande ja Euroitalia otsingute tulemusena on mänguline Toy2 kastetud seekord moodasasse ja elegantsesse roosasse ning relvitukstegevalt nunnu tulemus on pühendatud kõikidele maailma #roosaarmastajatele. Kõrgeaulise roosa lõbusad, vabameelsed ja mängulised noodid äratavad ellu mullinätsu, mille järgi uus parfüüm oma nime on saanud, õrna iroonilise ja ikoonilise aroomi.
Uus Moschino Toy2 BUBBLE GUM tualettvesi pühib hetkega peast muremõtted, kallistab Sind ja täidab võitmatu energiaga. Kordumatu essents paiskab valla pulbitsevad mullinätsu aroomid, ühteaegu nii magusad, vürtsikad, kui ka intensiivsed.
Hindamatu kingitus kõikidele #roosaarmastajatele! See on lõhn, mis paistab välja!
Lõhnaperekond: lill – puuvili - idamaine
Tipp: Suhkrustatud tsitruselised, Sidruni essents, Itaalia apelsini essents, Mullinätsu akord
Keskosa: Kaneel, Mustsõstar, Ingveri pulber, Bulgaaria roosi essents, Virsiku õied, Mahlane virsik
Põhi: Seedripuu essents, Ambrofix, Siidise muskuse kokteil
Jätkusuutlikkuse olulisus
Moschino Toy2 Bubble Gum on vegan toode. Tualettvesi ei sisalda ühtegi tahtlikult lisatud loomset toorainet nagu näiteks piimatooted, munad, meetooted või loomsed ensüümid. Umbes 80% lõhnas kasutatud toorinetest on biolagunevad.
Toy2 Bubble Gum vannisari
Moschino Toy2 Bubble Gum võrratu vannitoodete sari sisaldab igapäevaseks ilurutiiniks vajalikke niisutavate-pehmendavate omadustega dušigeeli ja ihupiima ning vaimustavat mullinätsulõhnalist juukseparfüümi.

Loe rohkem

200ml
208.5€/L

Valitud tooted