Versace Dylan Turquoise pour femme edt naistele 100 ml

Erakordne tualettvesi DYLAN TURQUOISE sisaldab vaid kõrgema kvaliteediga looduslikke ja sünteetilisi
koostisaineid, mis pärinevad vaid jätkusuutlikest ning jälgitavatest tarneahelatest. Jälgitud on keskkondliku ning sotsiaalse jätkusuutlikkuse kõrgemaid standardeid, mis põhinevad biotehnoloogia viimastel saavutustel ja järgivad rohelise energia printsiipe. Üle 85% kasutatud toorainest on biolagunev. Kirgas ja värelev tualettvesi DYLAN TURQUOISE järgib VERSACE DYLAN BLUE sarja traditsioone ning kuulub lille-puidu-muskuse lõhnaperekonda. Parimatest parimad tsitruselised annavad sellele valgusküllasele aroomile iseloomulikult särtsaka, energiast pakatava, veidi hapuka alguse, millele annab lisalihvi roosa pipra marjane nüanss.
Lõhna süda pakatab loomingulisusest ning kingib meile tänu mahlakale guaavale troopilise atmosfääri, mis täieneb järk-järgult õhuliste jasmiini ja freesia nootidega.
Parfüümile vajaliku sensuaalsust toovad aga hoopiski trendikad puidused nüansid ning valge muskus, mis annab vajaliku püsivuse ja luksuslikkuse.
Lõhnaperekond: lill-puit-muskus; Parfüümilooja: Sophie Labbé
Tipp: Kõrgeima kvaliteediga Primofiore sidrun, Mandariini essents, Roosa pipar
Lõhna süda: Guaava, Freesia, Jasmiini õielehed, Mustsõstar
Põhi: Eksklusiivne biotehniline koostisosa Clearwood©(ambra sensuaalsuse ja puidu karakteersuse särav kombinatsioon, mis ei jäta neile aroomidele loomuomast kamforist ja maalähedast jälge)
Puidunoodid: Muskus
Imekaunid türkiissinised Kreeka mütoloogiast, eelkõige iidsest amforast inspireeritud pudel ja pakend on märgistatud kuldsete baroksete detailidega ning korgil troonib logona Medusa pea kujutis.
DYLAN TURQUOISE sarja täiendab suurejooneline kehasari. Ära märkimist väärib lummav ja sensuaalne juuste parfüüm.
Idüllilise ja eskapistliku reklaami staariks on võluv Hailey Bieber.

Loe rohkem

100ml
1082€/L

Valitud tooted